Logo serwisu

Endermologia twarzy Ergolift LPG Alliance

Endermologia twarzy w Blur Body Lounge Kraków to zabieg, który wykonujemy na najwyższej jakości urządzeniu Alliance – francuskiej marki LPG. Seria zabiegów zdecydowanie poprawi wygląd okolic oczu i ust, zniweluje podwójny podbródek, poprawi owal twarzy.

Endermologia twarzy w Blur Body Lounge Kraków to zabieg, który wykonujemy na najwyższej jakości urządzeniu Alliance – francuskiej marki LPG. Seria zabiegów zdecydowanie poprawi wygląd okolic oczu i ust, zniweluje podwójny podbródek, poprawi owal twarzy. Wszystkie zabiegi zapewniają wielowymiarową stymulację powierzchni skóry, aby fizjologicznie aktywować jej komórki. Najważniejsze, że to zabieg naturalny ale rezultaty są widoczne natychmiast.

Endermologia LPG Alliance twarzy to jak lifting twarzy bez skalpela. Dzięki niej możliwe jest wyszczuplanie okrągłej twarzy. Jak długo utrzymuje się lifting twarzy wykonany w taki sposób? To zależy od wielu czynników – diety, nawodnienia organizmu, czynników generycznych. Warto jednak pamiętać, że jednorazowa wizyta nie poprawi wyglądu na lata. Dobrze, aby zabieg był wykonywany ciągle, tak, jak robią to kobiety we Francji. Korzystając z endermologii przez całe życie można nie tylko spowolnić proces starzenia się skóry, ale i zadbać o jej idealną kondycję.

Endermologia jest także idealnym sposobem na lifting twarzy dla mężczyzn. Poprawia ukrwienie, niweluje zmęczenie i opuchlizny, rozświetla twarz i wygładza skórę sprawiając, że rysy łagodnieją, twarz promienieje i jest naładowana pozytywną energią. Endermologia twarzy dla mężczyzn dedykowana jest osobom, które spędzają mnóstwo czasu przed ekranami laptopów, smartfonów, mają stresującą pracę, a także tendencję do obrzęków.

Zauważalne efekty po zabiegu występują niemalże od razu – skóra jest promienna, wypoczęta, cyrkulacja krwi jest zwiększona 4-krotnie, co wpływa na piękny koloryt, rozjaśnienie skóry oraz jej napięcie. Taki naturalny lifting twarzy dla mężczyzn jest idealnym rozwiązaniem na permanentne przemęczenie, efekty zmiany pór roku, stres i napięcia w obrębie mięśni twarzy.

Endermologia twarzy dzięki zastosowaniu odpowiednich, niezwykle precyzyjnych głowic, które dedykowane są do cienkiej i wrażliwej tkanki oraz modułom dynamicznie stymulującym komórki skóry poprawia ukrwienie, redukuje zmarszczki i bruzdy, spłyca blizny, napina skórę twarzy oraz modeluje jej owal.

Nowy sensor identyfikacji skóry zastosowany w najnowszym urządzeniu LPG – Alliance pozwala dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry skóry pacjenta.

Dla uzupełnienia i wsparcia terapii endermologii twarzy stosowanej w ramach programu dopasowanego do potrzeb klienta oferujemy ukierunkowaną i specjalistyczną linię do pielęgnacji skóry. Każda twarz jest unikalna, dlatego oferujemy linie produktów do pielęgnacji skóry w odpowiedzi na 3 główne rodzaje starzenia się skóry: wiotczenie, zapadanie, zgrubienie.

Idealne połączenie tych dwóch elementów – profesjonalnej pielęgnacji zabiegowej i pielęgnacji domowej pozwala na kompleksową stymulację naturalnej aktywności komórek młodości dzięki ekskluzywnemu kompleksowi składników aktywnych.

Efekty kompletnej kuracji

 • Jędrna skóra twarzy – dzięki stymulacji naturalnej syntezy kolagenu i elastyny
 • Gładka i napięta skóra twarzy – dzięki nawilżającemu kwasowi hialuronowemu

Endermologia twarzy – efekty po zabiegu

Endermologia twarzy to masaż podciśnieniowy, który w najskuteczniejszy bezinwazyjny sposób oddziałuje na tkankę łączną skóry. Często jest wybierany jako zabieg upiększający – endermologia twarzy polecana jest wszystkim, którzy osiągnąć następujące efekty:

 • odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • wygładzenie i redukcja zmarszczek
 • skorygowanie konturu twarzy – efekt 'lifting bez skalpela’
 • wyszczuplanie okrągłej twarzy
 • złagodzenie konturu oczu oraz ust
 • napięcie skóry w okolicy oczu i ust
 • poprawa samopoczucia – wydzielanie endorfin
 • detoksykacja organizmu – stymulacja krążenia krwi i limfy
 • redukcja obrzęków

Endermologia twarzy gwarantuje błyskawiczne efekty – zauważalną poprawę ukrwienia skóry, napięcie, rozświetlenie. Efekty po zabiegu najbardziej widoczne są po kompletnej serii – ilość zabiegów w serii rekomenduje endermolog.

Endermologia twarzy – wskazania do zabiegu

Endermologia to ekskluzywna technologia przeciwdziałająca starzeniu oraz działająca błyskawicznie na skórę – poprawia jej kondycję i sprawia, że nabiera naturalnego blasku. Jest to zabieg idealny dla ciebie, jeśli borykasz się z następującymi problemami:

 • podwójny podbródek
 • okrągła twarz
 • bruzdy i zmarszczki
 • wiotka i obwisła skóra twarzy i szyi
 • obrzęki i opuchlizny

CENNIK

ENDERMOLIFT LPG ALLIANCE – TWARZ

Pojedynczy zabieg – 190zł

Seria 6 zabiegów – 960zł

Seria 12 zabiegów – 1950zł

Course icon
Ready to Start?

Please aleave a request and our manager will get back to you soon.