Logo serwisu

Endermologia nóg LPG Alliance

Endermologia nóg w Blur Body Lounge Kraków to zabieg dedykowany zarówno osobom, które mają obrzęki i opuchlizny w okolicach nóg oraz pragną czuć się lekko i swobodnie oraz tym, które chcą wymodelować całe nogi – pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej w okolicach nóg.

 

Endermologia nóg w Blur Body Lounge Kraków to zabieg dedykowany zarówno osobom, które mają ciężkie, bolące nogi, opuchlizny i obrzęki na kostkach i stopach, czują zmęczenie w nogach oraz pragną czuć się lekko i swobodnie oraz tym, które chcą wymodelować całe nogi – pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej w okolicach nóg.

Endermologia nóg jako zabieg leczniczy

Takie objawy, jak opuchnięte nogi i kostki oraz stopy, ciężkość, ból pojawiają się podczas problemów z układem krążenia krwi i limfy w tkankach. Toksyny, które zalegają w organizmie są przyczyną obrzęków, mogących pojawiać się szybko lub być wynikiem nieodpowiedniego stylu życia – pracy w pozycji siedzącej lub stojącej, nadmiaru soli w diecie, noszeniem zbyt ciasnej odzieży i obuwia czy zbyt wysokich temperatur. Te wszystkie elementy mogą być przyczyną zaburzeń prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

Endermologia nóg to w 100% naturalna, nieinwazyjna technika stymulacji skóry, która wspiera reaktywację procesów komórkowych, pobudza krążenie, łagodząc tym samym objawy zatrzymania wody w organizmie.

Efekty są odczuwalne już po pierwszym zabiegu, który ma za zadanie nadać nogom lekkości i przyjemnej świeżości oraz poprawić ogólne samopoczucie. Zabieg jest szczególnie polecany kobietom w ciąży (po 1 trymestrze), które borykają się z opuchniętymi nogami i stopami oraz zatrzymaniem wody w organizmie.

Endermologia nóg jako zabieg estetyczny

Endermologia nóg to także znakomity sposób na wymodelowanie kształtu nóg oraz pozbycie się niechcianej, nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej oraz napięcie obwisłej skóry, zwłaszcza w okolicach kolan. Endermologia nóg to sposób na odmładzający lifting nóg, który pozwoli na uzyskanie pięknego kształtu całych nóg w przyjemny, nieinwazyjny sposób bez rekonwalescencji.

Jeśli chcesz odchudzić nogi, bo czujesz, że zalega w ich okolicy zbyt dużo tkanki tłuszczowej, endermologia nóg jest najlepszym sposobem na szybkie pozbycie się problemu. Dzięki przyjemnemu endermomasażowi.

Dzięki nowej głowicy zabiegowej, która łączy rolki i mechaniczną klapkę, które w synergii wytwarzają ssanie sekwencyjne, stymuluje i aktywizuje głębokie warstwy tkanki, co pozwala na wielowymiarową stymulację a w efekcie uruchomienie różnorodnych mechanizmów fizjologicznych.

Endermologia nóg – efekty po zabiegu

Endermologia nóg to masaż podciśnieniowy, który w najskuteczniejszy bezinwazyjny sposób oddziałuje na tkankę łączną skóry. W tym przypadku wybierany jako zabieg wspomagający eliminowanie problemów w okolicach nóg – endermologia nóg polecana jest wszystkim, którzy chcą osiągnąć następujące efekty:

 • uczucie lekkich nóg
 • modelowanie nóg – ud i łydek
 • brak obrzęków i opuchlizny w okolicy nóg, kostek i stóp
 • pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicach nóg
 • pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicach kolan
 • zniwelowanie miejscowej tkanki tłuszczowej
 • usprawnienie i wzmocnienie metabolizmu
 • ujędrnienie skóry
 • poprawę samopoczucia – wydzielanie endorfin
 • detoksykację organizmu – stymulacja krążenia krwi i limfy
 • relaks

Endermologia nóg gwarantuje błyskawiczne efekty – zauważalną poprawę napięcia i wygładzenia skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, usunięcia opuchlizn i obrzęków. Efekty po zabiegu najbardziej widoczne są po kompletnej serii – ilość zabiegów w serii rekomenduje endermolog.

Endermologia nóg – wskazania do zabiegu

Endermologia nóg polecana jest wszystkim, którzy zniwelować następujące problemy:

 • nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa
 • oporna do pozbycia się tkanka tłuszczowa
 • chęć prowadzenia zdrowego trybu życia na wszystkich płaszczyznach
 • ociężałe nogi, opuchlizny i obrzęki w obszarze nóg
 • obwisła i rzadka skóra na kolanach
Cennik endermologii lpg alliance krakow
Cennik endermologii lpg alliance krakow
Course icon
Ready to Start?

Please aleave a request and our manager will get back to you soon.