Logo serwisu

Endermologia dla kobiet po ciąży

Endermologia po ciąży to doskonała metoda dla kobiet, które chcą powrócić do formy po ciąży. To skuteczne narzędzie do usuwania cellulitu, nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy, a co za tym idzie do usuwania obrzęków i opuchlizny.

Endermologia jest nieinwazyjna i bezbolesna, dlatego też jest to dobry wybór dla kobiet, które chcą uniknąć interwencji chirurgicznych. Zabiegi te są szybkie i wygodne, a efekty widoczne już po kilku sesjach. Warto pamiętać, że endermologia jest tylko jednym z elementów procesu powrotu do formy po ciąży i należy ją uzupełnić aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem.

Wizyta LPG Alliance Kraków

Endermologia jest również skuteczna w drenażu limfatycznym, co jest szczególnie ważne dla kobiet po ciąży. W trakcie ciąży i po porodzie, ciało kobiety przechodzi wiele zmian, które mogą powodować obrzęki i odkładanie tkanki tłuszczowej. Endermologia pomaga w redukcji tych objawów poprzez poprawę krążenia i usuwanie nadmiaru płynów z organizmu.

Podsumowując, endermologia po ciąży to skuteczna i bezpieczna metoda dla kobiet, które chcą powrócić do formy i ujędrnić swoje ciało. Zabiegi te są nieinwazyjne, bezbolesne i szybkie, a efekty widoczne już po kilku sesjach. Endermologia jest idealna dla kobiet, które chcą uniknąć interwencji chirurgicznych i uzupełnić swoją aktywność fizyczną.

Endermologia po ciąży – efekty po zabiegu

 1. Poprawa elastyczności skóry
 2. Zmniejszenie cellulitu
 3. Redukcja zmarszczek
 4. Ujędrnienie skóry
 5. Zwiększenie objętości biustu
 6. Wyrównanie kolorytu skóry
 7. Redukcja obrzęków i zastoju limfatycznego
 8. Lepsze samopoczucie i zwiększenie pewności siebie
 9. Redukcja blizn i rozstępów
 10. Poprawa krążenia krwi i limfy

Endermologia po ciąży – wskazania do zabiegu

 1. Cellulit po ciąży
 2. Nadmiar skóry na brzuchu
 3. Nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa
 4. Wiotka skóra
 5. Blizny po cesarskim cięciu
 6. Osłabione mięśnie brzucha i nóg
 7. Obrzęki i zastój limfatyczny
 8. Rozstępy na udach, nogach i brzuchu
Cennik endermologii lpg alliance krakow
Course icon
Ready to Start?

Please aleave a request and our manager will get back to you soon.