Logo serwisu

Endermologia brzucha LPG Alliance

Endermologia brzucha w BLUR Body Lounge Kraków to zabieg dedykowany osobom, które chcą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i talii.

Endermologia brzucha w BLUR Body Lounge Kraków to zabieg dedykowany osobom, które chcą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i talii. Jeśli pomimo diety i ćwiczeń nie możesz schudnąć, czas na wsparcie endermologią – ekskluzywną technologią wyszczuplającą, która dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom jest znakomitym zastępstwem liposukcji.

Najczęściej cellulit dotyka kobiety – boryka się z nim aż 97% pań, ale i mężczyzn – już 20% panów ma cellulit, ponieważ przyjmują oni coraz więcej hormonów ze swoją dietą.

Endermologia pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej bez ingerencji chirurgicznej i bez skalpela. Regularne zabiegi oraz specjalnie przygotowane wyjątkowe turnusy wyszczuplające pozwalają na zmniejszenie obwodu aż do 5,2cm. Takie efekty można uzyskać po 12 zabiegach endermologii.

W BLUR Body Lounge Kraków wierzymy w mądrość organizmu, dlatego u nas pakiety zabiegowe są nieco większe i składają się z 6 i 12 zabiegów. Rekomendowane przez lekarzy i fizjoterapeutów ilości zabiegów wynikają z naturalnych procesów zachodzących w organizmie, dlatego jesteśmy pewni, że po takim cyklu zauważysz zmianę, która nie będzie zmianą na chwilę, ale skutecznym procesem zakończonym sukcesem. Ten proces gwarantujemy ci przeprowadzić zgodnie z największym doświadczeniem i najnowszą wiedzą.

Poza redukcją obwodu brzucha i talii zabieg, jakim jest endermologia, zapewnia skuteczne efekty w postaci poprawy kondycji skóry – napięcia, zwiększenia jej gęstości i jędrności, co wzmacnia efekty płaskiego brzucha i napiętej skóry. Endermologia sprawia, że skóra się zagęszcza, ponieważ stymuluje fibroplasty, które produkują kolagen i elastynę, a te z kolei dbają o jędrność skóry

Jak endermologia odchudza brzuch?

Endermologia jest najbardziej naturalnym i nieinwazyjnym zabiegiem, ale jednocześnie bardzo skutecznym, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki. Jak to możliwe, skoro zabieg przebiega bez ingerencji chirurga lub nawet działania na ciało temperaturą? Otóż chodzi o dogłębną stymulację komórek tłuszczowych.

Gromadzenie się tłuszczu odbywa się podczas kumulowania nadwyżki kalorycznej ze spożywanych posiłków – jeśli przyjmujemy więcej kalorii, niż możemy spalić, podczas siedzącego trybu życia i ograniczonej ilości ruchu, ale także w czasie zaburzeń hormonalnych oraz w okresach okupionych silnym stresem.

Często tłuszczyk się gromadzi mimo zdrowego stylu życia i wówczas z pomocą przychodzi endermologia. Stymuluje ona receptory beta obecne na powierzchni komórek tłuszczowych odpowiedzialnych za lipolizę, czyli wydostawanie się tłuszczu na zewnątrz i transportowanie do wątroby, która pozwala na pozbycie się tłuszczu.

W tym momencie bardzo ważna jest świadomość, aby prowadzić zdrowy tryb życia i nie doprowadzać do nadwyżek kalorycznych, a tym samym wspierać procesy eliminowania zbędnego tłuszczu z organizmu. Jeśli natomiast osoba poddająca się zabiegom endermologii nie będzie przestrzegać odpowiednich dla siebie dawek kalorii w ciągu dnia, tłuszczyk zostanie na nowo zmagazynowany. Endermologia jednak to jedyna na świecie technologia umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej opornej na ćwiczenia i dietę w naturalny sposób.

Jeśli borykasz się z tłuszczem okołonarządowym, inaczej otyłością brzuszną, endermologia jest w stanie znacząco usprawnić metabolizm i tym samym, po dołożeniu do zabiegu diety i aktywności fizycznej, wpłynąć na poprawę wyglądu brzucha. Ten problem najczęściej dotyka mężczyzn, zatem takie wsparcie jest znakomitym rozwiązaniem w walce o płaski brzuch.

 Endermologia brzucha – efekty po zabiegu

Endermologia brzucha to masaż podciśnieniowy, który w najskuteczniejszy bezinwazyjny sposób oddziałuje na tkankę łączną skóry. Często jest wybierany jako zabieg odchudzający i upiększający – endermologia brzucha polecana jest wszystkim, którzy osiągnąć następujące efekty:

 • zmniejszenie obwodu w talii aż o 5,2cm
 • modelowanie sylwetki
 • pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicach brzucha, talii, boczków
 • zniwelowanie miejscowej tkanki tłuszczowej
 • usprawnienie i wzmocnienie metabolizmu
 • ujędrnienie skóry
 • poprawę samopoczucia – wydzielanie endorfin
 • detoksykację organizmu – stymulacja krążenia krwi i limfy
 • relaks
 • napięcie obwisłej skóry, np. po porodzie

Endermologia brzucha gwarantuje błyskawiczne efekty – zauważalną poprawę napięcia i wygładzenia skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększenia wcięcia w talii. Efekty po zabiegu najbardziej widoczne są po kompletnej serii – ilość zabiegów w serii rekomenduje endermolog.

Endermologia brzucha – wskazania do zabiegu

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który w najskuteczniejszy bezinwazyjny sposób oddziałuje na tkankę łączną skóry. Często jest wybierany jako zabieg upiększający – endermologia brzucha polecana jest wszystkim, którzy zniwelować następujące problemy:

 • nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa
 • oporna do pozbycia się tkanka tłuszczowa
 • chęć prowadzenia zdrowego trybu życia na wszystkich płaszczyznach
 • przywrócenie wyglądu brzucha sprzed ciąży
 • obwisła i rzadka skóra na brzuchu

Endermologia brzucha po ciąży

Modelowanie sylwetki po ciąży, a zwłaszcza opracowanie brzucha po porodzie to marzenie wielu mam. Skóra na brzuchu często po ciąży staje się rzadka, zwisa, traci elastyczność i tym samym wpędza kobiety w kompleksy i sprawia, że tracą pewność siebie. Ale nie musi tak być, że ciąża zmienia ciało na zawsze.

Z pomocą przychodzi endermologia po ciąży, którą można wykonywać już 6 tygodni po porodzie. Ważne jest, aby kobieta była po kontroli u lekarza-ginekologa, który zdecyduje, że można już korzystać z tego typu zabiegów.

Endermologia brzucha po ciąży może być wykonywana u kobiet, które karmią piersią. Karmienie piersią nie jest przeciwwskazaniem, dlatego opracowanie brzucha po porodzie z pomocą masażu Alliance jest możliwe już bardzo szybko. Co więcej jest to znakomity sposób na relaks i chwilę oddechu dla młodej mamy, która potrzebuje odpoczynku i regeneracji.

Cennik endermologii lpg alliance krakow
Course icon
Ready to Start?

Please aleave a request and our manager will get back to you soon.