Logo serwisu
Zdrowie

Program Antycellulitowa Endermologia LPG – jak wygląda i jakie daje efekty?

O tym, że endermologia jest coraz popularniejszym i niezwykle skutecznym zabiegiem, który wybierają kobiety na całym świecie, nie trzeba już nikogo przekonywać. Także efekty, jakie daje endermologia ciała, zachwycają każdego, kto korzysta regularnie z tej formy masażu. Endermologia genialnie usuwa cellulit, który, jak wiemy, jest zmorą większości kobiet. Ale czym jest najnowszy Program Antycellulitowa Endermologia? O tym opowiada Ekspert Endermologii w Blur Body Lounge – Ania Sajdak.

Nasz butikowy gabinet Blur Body Lounge w Krakowie to miejsce specjalizujące się w oryginalnej endermologii, ale w wyjątkowym, jak na krakowski rynek, wydaniu. Jeszcze na etapie planów tworzenia gabinetu wiedziałyśmy, na czym nam zależy. Same bardzo cenimy najwyższą jakość produktów, usług i obsługi, ale także cierpimy na permanentny niedoczas. Dlatego zależy nam, by spotykać ekspertów w swojej dziedzinie, którzy doradzą, posłużą swoją wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim podpowiedzą, co będzie dla nas najlepsze. I takie założenia mamy też w naszym gabinecie.

W Blur Body Lounge stawiamy tylko na sprawdzone, przetestowane przez nas zabiegi i urządzenia. Nie chodzimy na kompromisy i oferujemy tylko to, co same uważamy za wartościowe. Cenimy czas wszystkich, którzy nas odwiedzają, dlatego oferujemy tylko to, co naprawdę działa.

Dlatego postawiłyśmy na pierwszą, oryginalną endermologię od francuskiej firmy LPG. Pracujemy na urządzeniu Alliance, które jako jedyne posiada certyfikację medyczną i FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków oraz ponad 145 badań klinicznych – wyjaśnia Ekspert Endermologii, Ania Sajdak.

Jak wygląda Program Antycellulitowa Endermologia w Blur?

Profilowany Program Antycellulitowa Endermologia jaki wprowadziłyśmy do menu zabiegowego w naszym gabinecie to najnowsza pozycja, która jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie niwelowania niechcianego cellulitu. To właśnie cellulit jest największą zmorą aż 95% kobiet, dlatego rozumiemy, jak bardzo możemy pomóc wszystkim, którzy chcą się go pozbyć. Poznaj ten genialny program i umów swoją wizytę już dziś, by pozbyć się cellulitu jeszcze przed latem.

Program Antycellulitowa Endermologia zaprojektowałyśmy specjalnie dla kobiet, które borykają się z uporczywym cellulitem zwłaszcza w takich okolicach, jak pośladki, uda, bryczesy, kolana i łydki. Dlatego właśnie te obszary są poddawane opracowywaniu podczas zabiegów – wyjaśnia Ekspert.

Tym, co wyróżnia Program Antycellulitowa Endermologia w Blur na tle innych gabinetów, jest:

 • Pakiet 10 zabiegów endermologii
 • Specjalnie opracowany na problem cellulitu protokół zabiegowy i odpowiednio skomponowane ruchy głowicy
 • Żel antycellulitowy LPG Gel-Creme Anti-Cellulite po każdym zabiegu w prezencie od Blur Body Lounge
 • Ubranko Endermowear w prezencie od Blur Body Lounge

Dlaczego oferujemy 10 zabiegów endermologii, a nie 5 lub mniej?

W oparciu o wyniki badań klinicznych przeprowadzonych przez firmę LPG oraz rekomendacje specjalistów w swojej dziedzinie, proponujemy pełne sesje 10 zabiegów, które przynoszą najlepsze efekty. Dlaczego nie oferujemy krótszych sesji?

Chcemy widzieć twoje zadowolenie z efektów oraz satysfakcję z osięgniętych wspólnie celów i być świadkami pełnych przemian, jakie zachodzą w twoim organizmie, a na to potrzeba czasu – wyjaśnia Ekspert Endermologii w Blur Body Lounge, Ania Sajdak.

Mamy świadomość, że każdy liczy na błyskawiczne efekty już po jednym zabiegu, ale nasze ciało to potężna machina, której do zmian, nawet tych najmniejszych, potrzeba czasu. Ale już samo powzięcie decyzji o zmianie trybu życia na lepsze to ogromny krok naprzód.

Dlatego w naszym specjalistycznym gabinecie endermologii w Krakowie oferujemy pakiety inne niż wszędzie, bo oparte na 10 zabiegach endermologii LPG Alliance, a nie na 5 lub 8. Warto brać to pod uwagę podczas zakupu pakietów endermologii.

Zatem jeśli zależy ci na osiągnięciu najlepszych efektów, zaufaj specjalistom oraz badaniom, które jasno potwierdzają, że to właśnie 10 wizyt jest w stanie zapewnić ci oczekiwane efekty. A do tego pamiętaj, że dzięki temu będziesz cieszyć się relaksem, jaki daje endermolgia, aż o dwie wizyty dłużej! Brzmi dobrze, prawda?

Protokół zabiegowy + odpowiednie ruchy głowicy

W naszym gabinecie przykładamy ogromną wagę do szczegółów i właśnie na tym założeniu skomponowałyśmy ofertę zabiegową – aby precyzyjnie odpowiadała na wasze potrzeby i dawała najlepsze rezultaty.

Young woman with orange fruit on color background. Concept of cellulite

Protokół zabiegowy Programu Antycellulitowa Endermologia wykonywanego na urządzeniu LPG Alliance różni się od standardowego protokołu endermologii, gdyż jest sfokusowany na następujących okolicach,, które najsilniej dotyka cellulit:

 • pośladki
 • uda
 • bryczesy
 • łydki

Sam program oparty jest na unikalnych ruchach głowicy – wirująco-rolujących oraz na odpowiednim kierunku pracy rolki i klapki.

Chciałabym w tym miejscu zaznaczyć, że bardzo ważne jest tempo pracy urządzenia. Im większa prędkość ruchu klapki, tym działanie jest bardziej powierzchniowe, dlatego warto pamiętać, że endermologia powinna być przeprowadzana precyzyjnie i wolno – szybkość w tym przypadku równa się słabszym efektom – tłumaczy Ekspert Endermologii, Ania Sajdak.

Dlaczego dodajemy żel antycellulitowy?

My nie zostawimy cię bez opieki po zabiegu. Przy Programie Antycellulitowym Endermologii otrzymujesz od nas po każdym zabiegu porcję starannie spersonalizowanego rozwiązania kosmetycznego, jakim jest opracowany przez naukowów z laboratoriów LPG Systems, czyli ekspertów od skóry z 30-letnim doświadczeniem, żel w kremie LPG Gel-Creme Anti-Cellulite.

Ten ultralekki żel w kremie LPG Gel-Creme Anti-Cellulite pomaga zwalczać wszelkie oznaki cellulitu, zarówno tłuszczowego, jak i wodnego. Intensywnie działa na cellulit wodny i tłuszczowy, zmniejszając nadmierną ekspansję adipocytów oraz wspomagając odprowadzenie nadmiaru wody w organizmie. Po jego zastosowaniu skóra staje się jędrna i gładka, a efekty endermologii są wzmocnione i przedłużone – wyjaśnia Ekspert Endermologii Blur.

Ubranko Endermowear do zabiegu

U nas otrzymasz oryginalne ubranko Endermowear do pakietu zabiegów, które jest integralnym elementem zabiegu endermologii. Dzięki niemu zabieg jest ultraprzyjemny, głowica z łatwością przesuwa się po ciele, a efekty są jeszcze bardziej spektakularne.

Endermowear to rodzaj osobistej bielizny do zabiegu, która gwarantuje higienę, a jej
nieprzezroczyste obszary zakrywają intymne części ciała podczas zabiegu.
Specjalnie zaprojektowany materiał, z którego jest wykonany endermowear, pozwala doskonale przylegać do skóry, co ułatwia pracę głowicą zabiegową – wyjaśnia Ekspert Endermologii.

W gabinecie Blur Body Lounge posiadamy ubranka dla kobiet, jak i mężczyzn w wygodnych kosmetyczkach. Jeśli tylko chcesz, możesz u nas zostawiać swój strój – nie musisz pamiętać, bo nosić go ze sobą.

Jakie efekty daje Program Antycellulitowa Endermologia LPG w Blur Body Lounge?

Zastanawiasz się jakie efekty daje Program Antycellulitowa Endermologia? Już wyjaśniamy. Taka sesja zabiegowa składająca się z 10 zabiegów pozwala na:

 • pozbycie się niechcianego cellulitu,
 • wygładzenie ciała,
 • napięcie skóry w okolicach pośladków, ud, bryczesów, łydek.

Regularne wizyty na zabiagach endermologii oraz silne nawadnianie organizmu i spontaniczna aktywność przyczyniają się do tego, że cellulit znika z obszarów poddawanych opracowywaniu głowicą urządzenia LPG Alliance.

W Blur Body Lounge tak dostosowujemy programy, abyś osiągnęła wymarzone efekty i mogła cieszyć się pięknym ciałem. Wraz z naszymi Ekspertami dbamy o twój komfort w gabinecie, prywatność i wyjątkowe samopoczucie podczas zabiegów, ale i po nich. Towarzyszymy ci cały czas w drodze po piękne i zdrowe ciało. Zajrzyj do nas i poznaj nas lepiej – jesteśmy dla ciebie.

Zobacz efekty gładkiego ciała bez cellulitu po sesji 10 zabiegów w Programie Antycellulitowa Endermologia LPG w Blur Body Lounge.

Efekty endermologii lpg alliance kraków blur
Udostepnij

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *