Logo serwisu
Zdrowie

Poznaj LPG Alliance. Jak działa urządzenie do endermologii i jakie kosmetyki wspierają jego działanie?

Zapewnia doskonałe rezultaty, mechanicznie stymuluje skórę, działa bezinwazyjnie – to tylko kilka zalet endermologii LPG Alliance. Ale czym tak naprawdę jest urządzenie do wykonania tego zabiegu? Jak działa i na jakiej technologii się opiera? Jak możesz wesprzeć jego działanie?
Przygotowałyśmy podsumowanie, które pozwoli ci odnaleźć się w tajnikach najnowszej i najbardziej skutecznej endermologii od LPG. Dlaczego wybrałyśmy akurat ten sprzęt do endermologii oraz jak komponujemy zabiegi w Blur, aby były maksymalnie efektywne i przyjemne? Przeczytaj do końca i daj się zaprosić do naszego świata pięknego i zdrowego ciała.

Efekty endermologii lpg alliance kraków blur

Zapewne wiesz już, czym jest zabieg endermologii: ta nieinwazyjna kuracja symuluje skórę mechanicznie, bez ingerencji w jej strukturę i naruszenia jej powierzchni. Zabieg wykonuje się w celu naturalnego pobudzenia komórek. Endermologia Alliance szanuje ekosystem skóry, jednocześnie sprawiając, że jest ona wyraźnie piękniejsza, zdrowsza i młodsza. Nie wierzysz? Jest na to aż ponad 147 badań naukowych, a zabieg jest dostępny w aż 110 krajach. Nie ukrywamy, jego renoma oraz fakt, że posiada certyfikację FDA, co przemawia za jego skutecznością i niezawodnością, skłonił nas do wybrania go jako wiodącego sprzętu w naszym gabinecie.

Endermologia LPG Alliance – co warto wiedzieć?

endermologia lpg alliance blur kraków

Zabieg endermologii to wszechstronny zabieg, który ma naprawdę długą listę zalet. Nic dziwnego, że cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród celebrytek i modelek, ale także wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. To bowiem zabieg dla każdego. Zobacz, jak wiele korzyści za sobą niesie.

 • Endermologia Alliance to zabieg całkowicie bezinwazyjny, naturalny, w pełni bezpieczny i można wykonywać go przez cały rok.
 • Endermologia LPG Alliance nie powoduje żadnych skutków ubocznych, nie wymaga też rekonwalescencji – możesz wrócić do swoich zajęć od razu po zabiegu.
 • Korzystanie z endermologii daje świetne efekty w monoterapii, ale równie dobrze sprawdza się w terapiach łączonych z innymi kuracjami, na przykład z lipolizą czy karboksyterapią. Dobrze przygotuje także na inne kuracje, np. na liposukcję.
 • Endermologia LPG  to zabieg całkowicie bezbolesny – przyjemny i relaksujący. To idealny sposób na odprężenie po treningu czy męczącym dniu.
 • Regularnie wykonywany zabieg endermologii gwarantuje nie tylko świetne, ale też długotrwałe rezultaty.
 • Nie sposób nie wspomnieć o udowodnionej skuteczności kuracji – endermologia LPG Alliance to zabieg gruntownie przebadany – aż 147 analiz dowodzi, że kuracja to dobra inwestycja w swoje zdrowie!
Urządzenie LPG ALliance krakow

Urządzenie do endermologii LPG Alliance – co warto wiedzieć?

Urządzenie Alliance LPG to gwarancja wszechstronnego działania podczas zabiegu. Polecamy je każdemu, ponieważ nie tylko pozytywnie wpływa na skórę, ale też genialnie odpręża caaaałe ciało. Wybierając się na zabieg endermologii, możesz liczyć na:

 • usunięcie miejscowych i opornych złogów tłuszczowych,
 • wygładzenie cellulitu wodnego i tłuszczowego,
 • ujędrnienie skóry przez stymulację jej do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego,
 • likwidację bólu mięśniowo – powięziowego,
 • likwidację zwłóknień i obrzęków.

A jakie są wskazania do endermologii LPG Alliance? Najbardziej polecamy ten zabieg w przypadku:

 • problematycznego nie tylko ze względów estetycznych cellulitu,
 • pozbawionej elastyczności i gęstości skóry,
 • opornej tkanki tłuszczowej,
 • zastojów limfatycznych,
 • przygotowania tkanki do innych zabiegów  (np. liposukcji),
 • wspomagania regeneracji tkanek.

Pora na kilka słów o naszym sprzęcie. Jesteś ciekawa, jak jest zbudowane urządzenie do endermologii LPG Allliance i dlaczego zapewnia tak świetne rezultaty? Już wszystko wyjaśniamy!

Rolka, której zadaniem jest zasysanie skóry, jest osadzona w specjalnej głowicy. Kierunek jej pracy zależy od rodzaju tkanki, z jaką aktualnie pracujemy, ponieważ jej działanie zwiększa lub zmniejsza nierówności skóry. W tym samym czasie klapka, również umieszczona na głowicy, izoluje tkankę tłuszczową od włókien mięśniowych, imitując ruchy kciuków masażysty. Pracując ze skórą w ten sposób, mamy pewność precyzyjnej stymulacji w obszarze naskórka, skóry właściwej i komórek tłuszczowych. Ale to nie koniec – ruchom rolki i klapki towarzyszy sekwencyjne zassanie (16 Hz), które dodatkowo i bezboleśnie stymuluje tkanki i ułatwia jej podchwyt.

endermologia kraków blur lpg alliance

Wspomniałyśmy o ustawieniach kierunku pracy i mocy. Jakie parametry podczas zabiegu może regulować specjalista?

 • Intensywność i siłę zabiegu,
 • Częstotliwość Hz,
 • Prędkość pracy rolki i klapki (im większa prędkość, tym bardziej powierzchowna praca),
 • Siłę zasysania (o, nie, nie, większa siła nie oznacza lepszych efektów),
 • Ustawienie samej głowicy, która może zostać dostosowana do naturalnych krzywizn ciała.

Co dalej? Specjalista w badaniu palpitacyjnym ustala, z jaką tkanką ma do czynienia. W zależności od tego, jak ją określi, urządzenie ustawia automatycznie odpowiednie parametry do najbardziej optymalnej pracy z tkankami. Nie musisz się niczego obawiać – jak już wspomniałyśmy, urządzenie do endermologii LPG Alliance posiada amerykański certyfikat FDA, potwierdzający zarówno jego skuteczność, jak i bezpieczeństwo.

enndermologia alliance lpg kraków blur

Wbudowany w urządzenie do endermologii (jego głowicę) CELLU M6 – czujnik ALLIANCE SKIN IDENTITY inteligentnie synchronizuje zasysanie fałdu skóry w zależności od ułożenia klapki, co ma na celu dopasowanie zabiegu do potrzeb każdej skóry – czy to tkanka wiotka, czy gęsta, czy włóknista. Na każdej z nich może być wykonana endermologia LPG – urządzenie da sobie radę! Brzmi fachowo? Chodzi o to, że dzięki skanerowi urządzenie wie, jakie parametry ustawić dla każdego rodzaju skóry i robi to bezbłędnie. Przetestowałyśmy to już niezliczoną ilość razy 🙂

Co jeszcze jest istotne? Podczas zabiegu musisz być ubrana w specjalny, dedykowany kostium zwany enderowear, który:

 • umożliwia płynną i bezbolesną pracę,
 • pozwala na głębsze i dokładniejsze chwytanie tkanek bez rozciągania skóry,
 • umożliwia łatwiejsze manewrowanie głowicą,
 • zapewnia komfort podczas zabiegu,
 • pozwala na intensywniejszą pracę na tkankach.

endermowear alliance lpg ubranko endermologii kraków blur

Endermologia LPG Alliance – ile zabiegów należy wykonać dla najlepszych efektów?

Jeśli chodzi o rezultaty, to najlepsze efekty daje oczywiście seria zabiegów endermologii Alliance. Ile należy ich wykonać? To zależy! Od 1… do 12.  Dlaczego? Zdajemy sobie sprawę, że to może być Twój pierwszy raz z endermologią i być może chcesz jedynie przetestować zabieg. Wiemy, że jeśli dopiero zaczynasz kurację, to na początku sprawdzasz nie tylko to, czy sam zabieg Ci odpowiada, ale także czy dobrze czujesz się w gabinecie i czy wykonujący go specjalista spełnia Twoje oczekiwania. To dla nas jasne. Testuj do woli.

12 zabiegów to pełna seria, rekomendowana przez producenta i pomysłodawcę urządzenia – to właśnie ona daje optymalne efekty kuracji, szczególnie w połączeniu z pielęgnacją, spontaniczną aktywnością i piciem co najmniej 2 litrów wody. Większość badań została przeprowadzona po serii 12 zabiegów, dlatego to właśnie taką ilość ustaliłyśmy dla serii endermologii w naszym gabinecie. Wiemy doskonale, że jeśli spotkasz się z pakietami endermologii to będą one zawierały jedynie 10 zabiegów – to najpopularniejsza opcja, ale wcale nie najlepsza. Pamiętaj jednak, że te 12 wizyt to przemyślana od gruntu opcja.

endermologia kraków lpg alliance blur

Każdy zabieg powinien trwać średnio po 40 minut. W pierwszych 4 tygodniach kuracji zabiegi rekomendujemy wykonywać co 2 – 3 dni, a pierwsze efekty są odczuwane już po 3 zabiegach. Nie ma konieczności wydłużania czasu zabiegów w celu zintensyfikowania efektów: zdecydowanie lepsze i trwalsze rezultaty przynosi wykonywanie zabiegów z odpowiednią regularnością. Po pełnej serii 12 zabiegów warto wykonywać jeden zabieg miesięcznie w celu utrzymania efektów.

Endermologia LPG Alliance – jakie kosmetyki warto stosować podczas kuracji?

W Blur, aby zintensyfikować efekty twojej endermologii, jako jedyne uzupełniamy ją odpowiednią pielęgnacją. Szczególnie rekomendowane jest używanie kosmetyków marki LPG dedykowanych do zabiegu.

LPG Endermologie alliance kraków blur

W Blur przed każdym zabiegiem endermologii używamy Glowing Resurfacing Cream, natomiast w zależności od problemu wdrażamy także Firming Control Fluid (likwidujący miejscowo zlokalizowany tłuszcz) lub Anti-Cellulite Cream (doskonały na cellulit). Godny uwagi jest także krem Body Shaping. Poznaj te produkty – chcemy opowiedzieć ci o nich więcej!

Glowing Resurfacing Cream to produkt, który odżywia skórę poprzez aktywny mikropeeling skóry i redukuje rozstępy, jednocześnie chroniąc przed ich powstawaniem. Ten kosmetyk zapewnia odżywczą regenerację, dbając też o ujędrnianie i wygładzanie skóry: nawet ta zniszczona upływem czasu odzyska piękny wygląd z dnia na dzień. To zasługa wyjątkowego kompleksu Anti-Age LPG, który zwalcza oznaki starzenia dzięki bazie z kwasu hialuronowego, a także skutecznie pobudza naturalną produkcję kolagenu i elastyny, zapobiegając również ich degradacji.

PRO Glowing Resurfacing Cream 485 ml LPG

Glowing Resurfacing Cream zawiera również A. H. A., czyli kwasy owocowe, które przyspieszają proces odnowy komórek poprzez delikatne działanie mikropeelingiem. Rezultaty są widoczne gołym okiem – dochodzi do wygładzenia drobnych niedoskonałości skóry, rozjaśnienia jej oraz do redukcji rozstępów i ochrony przed ich powstawaniem. Dodatkową zaletą kremu jest jego szybkie wchłanianie, różany, lekko perfumowany zapach oraz jedwabista konsystencja. Nasze klientki mowie, że ten produkt pozwala odkryć, jak aksamitna i gładka może być ich skóra. Chcesz się przekonać? Spróbuj!

Natomiast po zabiegach i w kuracji domowej warto stosować krem Body Shaping. To produkt redukujący odkładanie się tkanki tłuszczowej, który kształtuje i modeluje sylwetkę dzięki specjalnej formule LPG i 3 składnikom wyszczuplającym:

 • planktonowi, który działa w nocy jako „trener” komórkowy na adipocyty, redukując ich magazynowanie,
 • bergamotce, która wyraźnie wygładza skórę,
 • krwawicy, która ujędrnia i modeluje skórę.

Producent informuje, że efekty są widoczne już po 7 dniach stosowania – u nas kupisz też mniejszą pojemność tego produktu, aby stosować go w domu jako przedłużenie profesjonalnej pielęgnacji w zaciszu swojego domu.

Doskonałym produktem jest także Anti-Cellulite Gel Cream. Ten żel o konsystencji kremu efektywnie redukuje wszelkie objawy cellulitu każdego rodzaju m.in. poprzez odwrócenie procesu powstawania cellulitu i dzięki zmniejszeniu nadmiernej ekspansji adipocytów. Produkt skutecznie redukuje zatrzymywanie się płynów w tkance. W naszym on-line butiku kupisz też produkt w mniejszej pojemności do pielęgnacji w domu.

Body Shaping Gel LPG Endermologie - Żel redukujący tkankę tłuszczową 400ml
Body Shaping Gel LPG Endermologie – Żel redukujący tkankę tłuszczową 400ml

Firming Contour Fluid to z kolei kosmetyk, który potęguje działanie zabiegów endermologii i daje natychmiastowy efekt liftingujący, ściągający oraz przywraca jędrne kontury sylwetki. Produkt zawiera kompleks Anit-Age LPG, opracowany na bazie kwasu hialuronowego, który zapobiega degradacji elastyny i kolagenu. Przywraca prawidłowe napięcie skóry, dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnej Dynalift®.

Endermologia Alliance – przeciwwskazania

Jak każdy masaż, również endermologia LPG Alliance posiada listę przeciwwskazań.

Bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu to:

 • nowotwory – z wyłączeniem wskazań medycznych,
 • stany zapalne i infekcje,
 • choroby krwi,
 • ciąża, ale wyłącznie do 16 tygodnia – następnie można wykonywać zabieg, ale wyłącznie na nogach i pośladkach (pssst! w Blur posiadamy specjalną poduszkę do wykonywania endermologii u kobiet w ciąży, która zapewnia im komfort i bezpieczeństwo oraz pozwala maksymalnie skorzystać z zabiegu)

Poza tymi przeciwwskazaniami istnieją również przeciwwskazania miejscowe. Oznacza to, że w przypadku ich wystąpienia, endermologia nie może być wykonana na konkretnym obszarze. Należą do nich:

 • trądzik różowaty (sprawdź więcej o endermologii twarzy
 • żylaki,
 • zapalne zmiany skórne,
 • przerosty blizn – bliznowce,
 • przepuklina brzuszna lub pachwinowa,
 • chirurgia żył (przez pierwsze 2 miesiące po kuracji),
 • znamiona podwyższone ponad powierzchnię skóry,
 • tłuszczaki i naczyniaki,
 • toksyna botulinowa i inne neuromodulatory,
 • wypełniacze.

Kusi Cię endermologia LPG? Urządzenie Alliance działa prawdziwe cuda! Zapisz się na zabieg do naszych Ekspertów Endermologii Premium i wypróbuj zabieg w naszych relaksujących wnętrzach. Zapraszamy Cię na endermologię inną niż wszędzie – z balsamami, oryginalnymi endermowear, na podgrzewanym, egronomicznym łóżku i w formacie prive-wizyty, podczas której możesz czuć się maksymalnie komfortowo i swobodnie.

Do zobaczenia u nas – Dziewczyny z Blur!

Udostepnij

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *