Logo serwisu
Zdrowie

Odkryj 4 gwarantowane efekty, jakie daje endermologia LPG Alliance

Słyszałaś wiele o endermologii, ale przede wszystkim kojarzy ci się z tym, jak szybko schudnąć oraz jako sprawdzony sposób na cellulit. Ale endermologia to nie tylko sposób na piękną sylwetkę. Poznaj inne, liczne zalety masażu podciśnieniowego oraz przekonaj się o skutecznych efektach endermologii – na co działa, jakie partie ciała można nią opracowywać oraz jakie korzyści dla organizmu przynosi. Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

1. Endermologia to skuteczny sposób na cellulit

Cellulit to zmora wielu kobiet, możliwe, ze także i twoja. Jeśli interesują cię skuteczne zabiegi na cellulit i wygładzenie ciała w okolicy bioder i ud to, co może być zadziwiające, najskuteczniejszy spośród dostępnych metod okazuje się masaż podciśnieniowy. Dlaczego jest aż tak efektywny? Wyjaśniamy.

Warto zacząć od przybliżenia problemu, jakim jest cellulit. Otóż z medycznego punktu widzenia jest uznawany za chorobę o charakterze metabolicznym tkanki podskórnej, dotyczącą patologii komórek tłuszczowych, tkanki łącznej oraz mikrokrążenia skóry i tkanki podskórnej.

 

Cellulit – znajdź najlepszy sposób na jego pokonanie

Możemy wyróżnić 3 rodzaje cellulitu: cellulit wodny, lipidowy oraz włóknisty. Czym się charakteryzują i jakie są skuteczne sposoby na pozbycie się tych trzech różnych rodzajów cellulitu?

Cellulit wodny powstaje w wyniku nagromadzenia wody na skutek zaburzeń krążenia krwi i limfy w tkankach.

Sposób na pozbycie się cellulitu wodnego

Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu wodnego kluczowe jest usunięcie toksyn oraz wznowienie krążenia. W tym celu idealny okazuje się masaż podciśnieniowy, jakim jest endermologia, która działając jako drenaż limfatyczny skutecznie oddziałuje na układ chłonny – tym samym jest w stanie redukować obrzęk limfatyczny oraz gwarantuje oczyszczenie organizmu z toksyn, stymulację krążenia krwi i limfy oraz usprawnienie i wzmocnienie metabolizmu.

Cellulit lipidowy jest często wiązany z nadwagą.

Sposób na pozbycie się cellulitu lipidowego

Jeśli chcesz pozbyć się tego problemu, konieczna jest stymulacja naturalnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Zastanawiasz się jak wspomóc się w takim procesie? W tym przypadku z pomocą również przychodzi endermologia, która wspiera w usuwaniu opornych złogów tłuszczowych i robi to z bardzo dużą skutecznością. Jaką? Otóż, zgodnie z badaniami, już po 12 zabiegach przyspieszy aż o 70% tempo utraty tkanki tłuszczowej. Co to oznacza? W danym czasie bez stosowania endermologii stracisz jedynie 1kg tkanki tłuszczowej, ale już przy wsparciu zabiegowym, w tym samym czasie, stracisz aż 1,7kg tkanki tłuszczowej. Brzmi zachęcająco? Tak właśnie walkę z cellulitem lipidowym oraz utratą tkanki tłuszczowej wspiera masaż podciśnieniowy.

Cellulit włóknisty tworzy się z kolei przez dłuższy czas, jest zbity i często bolesny, dlatego jest to najtrudniejszy do pokonania rodzaj cellulitu.

Sposób na pozbycie się cellulitu włóknistego

W celu pozbycia się akurat tego rodzaju cellulitu kluczowe jest zmiękczenie tkanki. Jak to zrobić? Najbardziej odpowiedni będzie, tak jak w przypadku pozostałych rodzajów, masaż tkanek. Bardzo trudno wykonać taki masaż skutecznie z wykorzystaniem jedynie siły rąk, dlatego w celu zapewnienia najbardziej zadowalających rezultatów wskazane jest skorzystanie z możliwości urządzenia do endermologii Alliance. Endermologia jest w stanie skutecznie chwytać tkanki i rozmasowywać je z odpowiednią dla danego przypadku siłą, co gwarantuje widoczne efekty już po serii zabiegowej.

Jak więc widać, masaż endermologiczny jest skuteczny na wszystkie rodzaje cellulitu bez względu na jego pochodzenie i charakterystykę. Dzięki temu, że masaż usprawnia proces lipolizy, czyli przemiany tłuszczu w energię, aktywnie wspiera jego redukcję oraz przyspiesza metabolizm, zatem nie tylko redukuje cellulit, ale i wspomaga proces odchudzania.

Endermologia na brzuch, boczki i talię oraz uda i nogi to najlepszy wybór jeśli walczysz z cellulitem i oporną tkanką tłuszczową.

2. Endermologia to lifting bez skalpela

Wiesz, że endermologia to znakomity sposób na bezinwazyjne zabiegi liftingujące, zwłaszcza na okolice twarzy, szyi, dekoltu i biustu? Jak to wygląda? Jak endermologia działa niczym lifting bez skalpela? Zobacz.

Endermologia to jedyny taki zabieg, który bez naruszania ciagłości tkanki właściwej pobudza fibroplasty do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i endogennego kwasu hialuronowego, tj takiego, który powstaje w organizmie, znajdującego się w przestrzeni międzykomórkowej tkanki łącznej. Wyniki badania naukowego Humberta potwierdzają, że dzięki endermologii taki endogenny kwas hialuronowy jest produkowany aż o 80% aktywniej, kontur twarzy poprawiony jest aż o 70%, a bruzdy i zmarszczki wypełnione aż o 87%.

 

Endermologia – lifting bez skalpela

Endermologia twarzy dzięki zastosowaniu odpowiednich, niezwykle precyzyjnych głowic, które dedykowane są do cienkiej i wrażliwej tkanki oraz modułom dynamicznie stymulującym komórki skóry poprawia ukrwienie, redukuje zmarszczki i bruzdy, spłyca blizny, napina skórę twarzy oraz modeluje jej owal. Dzięki niej możliwe jest także wyszczuplanie okrągłej twarzy oraz usunięcie problemu, jakim jest podwójny podbródek.

Endermologia twarzy oraz biustu pozwala na osiagnięcie efektu liftingu, naturalnego odmłodzenia i napięcia skóry. Jeśli twoim problemem są także opadające powieki lub wąskie usta z bruzdami wokół, warto sięgnąć po nieinwazyjny zabieg mikromasażu endermolift, który nada skórze twarzy blasku i rozświetli ją naturalnie.

3. Endermologia to metoda na zastoje wodne

Należysz do grona osób, które walczą z zastojami wodnymi, obrzękami i gromadzeniem się wody w organizmie? Wiele kobiet boryka się z tym problemem w trakcie cyklu, kiedy to są dni, gdy uczucie obrzmienia i pełności doskwiera mocno i dokuczliwie. Jak sobie z tym radzić? I w tym przypadku masaż podciśnieniowy okazuje się być idealnym rozwiązaniem i pomocą.

Endermologia jako drenaż limfatyczny, który jest znakomitą odpowiedzią na zastoje wodne i obrzęki pozwala na błyskawiczne zredukowanie dyskomfortu. Już jeden zabieg pozwoli zauważyć znaczącą różnicę i pomóc w zwalczeniu problemu ciężkich nóg i obrzmienia, a cała seria pozwoli cieszyć się doskonałym samopoczuciem, lekkością i wysoką podażą wewnętrznej energii.

Endermologia wspomaga krążenie żylno-limfatyczne, co pozwala znacząco zniwelować odkładanie wody w tkankach ciała, a co za tym idzie szybciej wymodelować sylwetkę i zaznaczyć talię oraz wygładzić skórę i usunąć cellulit wodny oraz także zniwelować cienie pod oczami.

4. Endermologia to sposób na relaks i obrzęki w ciąży

Jeśli jesteś w ciąży to z pewnością wiesz, że jest ona głównym przeciwwskazaniem do właściwie wszystkich zabiegów. Inaczej sprawa ma się z masażem podciśnieniowym. Endermologia w ciąży jest bezpieczna, ale może być przeprowadzana dopiero po ukończenia 16 tygodnia i wówczas można wykonywać zabieg wyłącznie na nogi i uda oraz twarz.

 

Endermologia w ciąży jest dozwolona już po 16 tygodniu

Endermologia w ciąży jest w 100% bezpieczna jeśli są zachowane powyższe zalecenia, a warto ją wykonywać regularnie, gdyż niesie ze sobą wiele korzyści:

– niwelowane są obrzęki nóg, kostek i stóp, które w ciąży występują bardzo często, zwłaszcza latem, kiedy jest gorąco

– poprawione jest krążenie krwi, co zmniejsza ilość wody nagromadzonej w tkankach i niweluje opuchliznę

– skóra rozciągana i napinana poprzez zachodzące zmiany jest napięta

– mięśnie i stawy są rozluźnione

– ciało jest zrelaksowane i odprężone

Skóra w ciąży wystawiona jest na szybkie rozciąganie, poprzez przybieranie na wadze, co skutkuje jej wiotczeniem, pojawianiem się rozstępów i cellulitu. Jeśli odpowiednio wcześnie zadbasz o jej kondycję, szybciej wrócisz do formy i będziesz zachwycona wyglądem swojego ciała i skóry po ciąży. Postaw więc na endermologię Alliance LPG w ciąży po 16 tygodniu, a nie będziesz się stresować zmianami, jakie niesie ten wyjątkowy, ale i wymagający dla organizmu kobiety czas. Zafunduj sobie relaks i wykonuj regularnie zabieg endermologii w ciąży, jako jeden z nielicznych, który możesz praktykować w tym pięknym czasie.

Udostepnij

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *