Logo serwisu

O Blur

BLUR Body Lounge Kraków to miejsce stworzone z zamiłowania do najwyższej jakości relacji i produktu. To przestrzeń, w której odnajdziesz komfort, bezpieczeństwo i relacje na poziomie, jakiego oczekujesz.

Filozofia

Nasze miejsce – BLUR Body Lounge Kraków – powstało, by dać ci pewność siebie, dzięki której osiągniesz wszystko, o czym marzysz. Jak to robimy? 

Gwarantujemy najwyższą jakość unikalnie przeprowadzanych zabiegów o najlepszej skuteczności, opiekę wykwalifikowanych specjalistów, najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt oraz znakomite efekty. Jesteśmy blisko ciebie, by dać ci to, o czym marzysz.

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest w tych czasach – dbamy o nie na każdym kroku.

Park & relax

Przyjedź do nas i zaparkuj wygodnie na podziemnym parkingu bez opłat.

Personalizacja

Każdy jest wyjątkowy, dlatego zabiegi przygotowujemy pod Twoje indywidualne potrzeby.

Cruelty-Free

Korzystamy tylko z rozwiązań i produktów, które chronią zwierzęta i planetę.

Blur gabinet kraków endermologia lpg alliance

Poznaj nas!

Blur Body Lounge to miejsce na mapie Krakowa, które oferuje znakomite wrażenia – doskonałe samopoczucie, pewność siebie, satysfakcję z profesjonalnie zadbanego, gładkiego ciała i jedwabistej, promiennej skóry.

Blur to gabinet, który oferuje zabiegi w formule personal – to znaczy, że podczas wizyty endermolog skomponuje zabieg indywidualny, zgodny z twoimi potrzebami. Znakomita muzyka i wspaniały nastrój będzie towarzyszył ci podczas całego turnusu zabiegowego, a my zadbamy o twoje ciało zgodnie z możliwościami i specjalistyczną wiedzą.

Posiadamy unikalne menu zabiegów skomponowane tak, by każdy mógł znaleźć propozycje idealne dla swoich potrzeb i zacząć budować swoją pewność siebie oraz rozpocząć proces przemiany ciała i skóry.

Zapraszamy – Dziewczyny z Blur! 

Body

Podczas twojej wizyty my troszczymy się o twoje ciało – jego genialny wygląd i wspaniałe samopoczucie. Ciało to dla nas ty ze wszystkimi swoimi potrzebami, tęsknotami, marzeniami. Jesteśmy po to, aby pomóc ci osiągnąć twoje cele.

Lounge

Podczas twojej wizyty zaserwujemy ci indywidualnie skomponowany dla twoich potrzeb zabieg wykorzystujący elementy z menu zabiegowego dostępnego w Blur.

endermologia blur lpg alliance kraków gabinet
blur body endermologia lpg alliance kraków

Kompleksowe menu zabiegów

W Blur Body Lounge Kraków posiadamy kompleksowe i transparentne menu zabiegów opartych o najnowocześniejsze technologie oraz wieloletnią wiedzę i doświadczenie, aby oferować ci tylko najlepsze wrażenia:

 • doskonały nastrój,
 • głęboki relaks,
 • cudowne ciało,
 • idealną skórę,
 • wspaniałe samopoczucie,

czyli to, co potrzebne, aby czuć się i wyglądać wspaniale.

Piękno pochodzi z wnętrza

W Blur Body Lounge Kraków wierzymy, że piękno pochodzi z wnętrza i właśnie o nie troszczymy się w pierwszej kolejności – rozwiązujemy problemy od podstaw i u źródła, aby uzyskać długotrwałe i naturalne efekty, a wszystko to w duchu głębokiego relaksu i z użyciem nieinwazyjnych, a maksymalnie skutecznych technik.

W Blur Body Lounge Kraków pracujemy na najnowszym, nagradzanym na całym świecie urządzeniu marki LPG – Alliance, dedykowanym do przeprowadzania zabiegów endermologii – maksymalnie przyjemnych i skutecznych, a co najważniejsze, bezinwazyjnych.

To właśnie endermologia jest zabiegiem, wokół którego stworzyliśmy zarówno kompletne menu, jak i szyte na miarę pakiety zabiegowe odpowiadające na wszystkie potrzeby ciała i skóry.

Endermologia Kraków

 

Endermologia to rodzaj masażu z podciśnieniem i jednoczesne, potrójne działanie podczas jednego zabiegu:

 1. Wygładzenie cellulitu tzw. skórki pomarańczowej
 2. Usuwanie miejscowych i opornych złogów. tłuszczowych.
 3. Ujędrnienie skóry dzięki aktywizacji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Najważniejsze efekty, jakie daje endermologia to skuteczne usuwanie tłuszczu i widoczna poprawa jakości skóry, a co za tym idzie doskonałe samopoczucie, pewność siebie i duma ze swojego wyglądu.

W Blur Body Lounge Kraków endermologia jest siłą napędową pozytywnych wrażeń i zdumiewających efektów.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zawalczyć o naturalne piękno i zdobyć pewność siebie oraz zachwycać się wyglądem swojego ciała. Efekty osiągamy dzięki potwierdzonym badaniami formułami oraz szytymi na miarę turnusami zabiegowymi. W zakresie wspaniałego samopoczucia nie uznajemy kompromisów.

Endermologia w Blur - jak wygląda wizyta?

 1. Umawiasz się na dogodny dla ciebie termin tutaj.
 2. Przyjeżdżasz lub przychodzisz do nas – znajdziesz nas przy ul. Śliskiej 7/2 w Krakowie.
  Jeśli przyjeżdżasz samochodem, na czas pobytu oferujemy ci bezpłatny parking podziemny.
 3. Przed pierwszym zabiegiem wypełniasz ankietę i zgody zabiegowe.
 4. Przed każdym zabiegiem częstujesz się detoksykującym organizm koktajlem przygotowanym przez dietetyka.
 5. Jeśli zabieg dotyczy ciała, nakładasz wyjątkowy balsam, który aktywuje się w kontakcie z głowicą urządzenia, wzmacniając efekty endermologia oraz emitując niezwykle przyjemny zapach oparty na nutach zapachowych marki Dior, zatem korzystasz jednocześnie z ekskluzywnej aromaterapii.
 6. Nakładasz endermowear – specjalny strój, który ściśle przylega do ciała, aż o 66% wzmacnia efekty zabiegu oraz sprawia, że czujesz się swobodnie podczas zabiegu – wszystko co chcesz ukryć, jest ukryte.
 7. Relaksujesz się podczas wykonywanego przez endermologa zabiegu.
 8. Po zakończonym masażu przebierasz się i już wiesz, że zrobiłaś coś dobrego dla siebie – efekty odczuwalne są niemalże od razu. Przede wszystkim jesteś niesamowicie zrelaksowana i odprężona.

Nasz profesjonalny sprzęt

W Blur Body Lounge Kraków pracujemy na najnowszym urządzeniu dostępnym na rynku – LPG Alliance, które przeszło ponad 145 badań pod kątem technologii.

Alliance to najnowszej generacji urządzenie do zabiegów endermologie® francuskiej firmy LPG Systems. Endermologia LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

LPG Alliance Kraków Endermologia


Unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI)

Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

W Blur Body Lounge znajdziesz najnowsze i zaawansowane technologie dla zdrowia i piękna całego ciała. Endermologia, którą wykonujemy na wielu poziomach – beauty, medical i sport to skuteczna, ale bezpieczna i nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów z wykorzystaniem skalpela. Urządzenie stosowane do zabiegu pozwala na osiągnięcie wymarzonych rezultatów, takich jak redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej w maksymalnie zoptymalizowanym czasie bez rekonwalescencji.