Logo serwisu
Zdrowie

Konkurs na Dzień Mamy – Urodę mam po mamie!

Niebawem wyjątkowe święto – Dzień Mamy. Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym do zdobycia są nagrody dla waszych mam. Poznaj zasady konkursu i weź udział w tym wydarzeniu.

W Blur szczególną troską otaczamy mamy – wiemy, ile sił wkładają w pełnienie tej pięknej roli i jak wiele potrzebują wsparcia na każdym etapie. 26 maja to magiczna data – tego dnia świętujemy zdrowie i piękno wszystkich mam.

Gdzie organizowany jest konkurs?

Konkurs organizujemy na Instragramie, na profilu firmowym Blur Body Lounge – to właśnie tam toczy się cała akcja pt. Urodę mam po mamie!

Termin konkursu

Konkurs odbywa się w dniach 6-15 maja 2022r. W tych dniach pod postem konkursowym możecie zamieszczać odpowiedzi na wyjątkowe pytanie. Po prostu w komentarzu pod postem opisz krótko, jaką najlepszą urodową radę dała ci twoja mama.

Zadanie konkursowe

W dniach 6-15 maja 2022r. udziel odpowiedzi postem konkursowym na wyjątkowe pytanie: “Jaką najlepszą urodową radę dała ci twoja mama?”

Nagrody w konkursie

  1. Nagroda I – 1 Voucher na serię zabiegów oryginalnej endermologii o wartości 1400ł (słownie: tysiąc czterysta złotych)
  2. Nagroda II  – 1 ekskluzywny zabieg na twarz Ergolift + Forlle’d – Komórkowa regeneracja o wartości 390zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt złotych)
  3. Nagroda III – zestaw dwóch sygnowanych szczotek do masażu ciała o łącznej wartości 138zł (słownie: sto trzydzieści osiem złotych).

Ogłoszenie wyników konkursu

Wyniki konkursu ogłosimy na platformie Instagram w osobnym poście konkursowym, który opublikujemy 19 maja 2022r.

Regulamin Konkursu

Udostepnij

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *