Logo serwisu
Ekspert radzi

Endermologia – dlaczego jest tak modna i skuteczna?

Korzystają z niej powszechnie modelki i aktorki, ale coraz częściej kobiety na całym świecie niezwiązane z showbiznesem. Dlaczego endermologia coraz bardziej popularna i zajmuje stałe miejsce w życiu kobiet? Co sprawia, że wpisuje się miesięczny harmonogram coraz liczniejszej grupy osób i dlaczego one tak chętnie odwiedzają gabinety endermologii? Wyjaśniamy wraz z Ekspertem Endermologii w Blur Body Lounge w Krakowie.

Q: Szukając zabiegu idealnego na ciało, zwykle marzy nam się taki, który jednocześnie wysmukla sylwetkę, wygładza skórę i ujędrnia ciało. Czy endermologia radzi sobie ze wszystkim?

Najnowsza endermologia LPG Alliance to najskuteczniejszy nieinwazyjny sposób na poprawę wyglądu ciała i sylwetki bez uszkadzania skóry, co może mieć miejsce w przypadku innych zabiegów.

Endermologia to masaż z podciśnieniem, który jeśli zastosowany jest w odpowiednio dobranej dla pacjenta konfiguracji zabiegów sprawia, że skóra jest bardziej napięta (aż o 71%), cellulit wygładzony o 67%, a obwód talii zmniejszony nawet o 5,2cm.

Zatem endermologia radzi sobie z głównymi problemami, takimi jak wiotkość skóry, uporczywy cellulit i nagromadzona miejscowo tkanka tłuszczowa. Ale to nie wszystko, co potrafi endermologia.

Zabiegi są idealne na problem zastojów wodnych, obrzęków i gromadzenia się wody w organizmie. Tryb drenażu limfatycznego, który można zastosować dzięki urządzeniu Alliance okazuje się być idealnym rozwiązaniem i pomocą zwłaszcza dla kobiet, które borykają się z tego typu problemami w trakcie cyklu oraz będących w ciąży (można wykonywać po 16tc), gdy uczucie obrzmienia i pełności doskwiera mocno i dokuczliwie.

Endermologia jako drenaż limfatyczny, który jest znakomitą odpowiedzią na zastoje wodne i obrzęki, pozwala na błyskawiczne zredukowanie dyskomfortu. Już jeden zabieg pozwoli zauważyć znaczącą różnicę i pomóc w zwalczeniu problemu ciężkich nóg i obrzmienia, a pełna rekomendowana seria 12 zabiegów pozwoli cieszyć się doskonałym samopoczuciem, lekkością i wysoką podażą wewnętrznej energii – mówi Ekspert Endermologii Blur Body Lounge, Ania Sajdak.


Endermologia wspomaga krążenie żylno-limfatyczne, co pozwala znacząco zniwelować odkładanie wody w tkankach ciała, a co za tym idzie szybciej wymodelować sylwetkę i zaznaczyć talię oraz wygładzić skórę i usunąć cellulit.

Ale to nie wszystko, gdyż endermologia posiada wiele ukierunkowanych protokołów zabiegowych – można wykonywać ją także jako zabieg liftingujący na twarz dzięki dedykowanej głowicy Ergolift, opracowywać blizny, także te po cesarskim cięciu, ujędrniać biust i leczyć bóle mięśniowe oraz traktować jako wsparcie w każdym sportowym wyzwaniu poprzez zoptymalizowanie czasu przygotowania mięśni do wzmożonej aktywności – dodaje Ekspert.


Q: By osiągnąć efekt wyszczuplenia czasem wydaje nam się, że trzeba pocierpieć. A jednak endermologia jest zabiegiem bezinwazyjnym, wręcz przyjemnym w odczuciach. Czym jeszcze wyróżnia się wśród tak wielu, dostępnych zabiegów na ciało?

Rzeczywiście, wiele osób zadaje pytanie czy endermologia boli, gdyż mają doświadczenia z zamiennikami endermologii LPG Alliance lub starszymi modelami, które powodowały bolesne odczucia podczas zabiegów.

Endermologia LPG Alliance, którą oferujemy w naszym gabinecie Blur Body Lounge, jako jedyna na rynku pozwala na bezbolesne, a wręcz przyjemne i relaksujące zabiegi, a w terapiach łączonych z liposukcją chirurgiczną stanowi nieocenione wsparcie przed i po zabiegu – przyspiesza rekonwalescencję, zmniejsza nierówności i wzmacnia finalny efekt liposukcji.

Wbrew powszechnie utrwalonej, ale zupełnie nieprawdziwej opinii, że zabiegi endermologii powinny być odczuwalne i przeprowadzane w szybkim tempie, należy pamiętać, że podczas sytuacji stresowych i bolesnych wydziela się kortyzol, który hamuje spalanie tkanki tłuszczowej. My obalamy ten mit i potwierdzamy, że poprawnie i efektywnie przeprowadzony zabieg powinien być wykonany przede wszystkim precyzyjnie i bez pośpiechu – wyjaśnia Ania – Ekspert Endermologii.

Parametry pracy urządzenia LPG Alliance są idealnie dopasowane, by wprowadzić ciało w stan relaksu, zatem możemy śmiało powiedzieć, że zabieg jest przyjemny i komfortowy oraz gwarantuje głębokie odprężenie całego ciała – dodaje.


Poza tym, że wykonana poprawnie jest bezbolesna, endermologia wyróżnia się przede wszystkim skutecznością i bezpieczeństwem działania, a jako jedyna spośród zabiegów na ciało może być wykonywana u kobiet w ciąży już po 16 tygodniu – potwierdza Ekspert.

Endermologię na tle innych zabiegów wyróżnia poprawa ogólnego dobrostanu. Nasze pacjentki same zwracają uwagę, że jeszcze przed wymiernymi efektami, wręcz natychmiast, zauważają wzrost energii oraz lekkości całego ciała, swoisty zastrzyk endorfin, który jest nam przecież tak bardzo potrzebny.

Q: Dlaczego endermologia zajmuje pierwsze miejsce w gabinecie Blur Body Lounge?

Chciałyśmy przenieść tajemnicę Francuzek i ich pięknego, młodego wyglądu na nasz rodzimy grunt i przekazać ją Polkom. Francuzki bowiem od lat korzystają z endermologii, a LPG to francuska marka, która wspiera je w trosce o świetne samopoczucie, a za co tym idzie, doskonały wygląd całego ciała. Znane z naturalnego piękna kobiety znad Sekwany stały się dla nas inspiracją, by przekazywać Polkom pozytywne wzorce dbania o całe ciało bez użycia inwazyjnych metod.

Ponadto same korzystamy z endermologii od lat, widzimy jej wysoką skuteczność i wiemy, że jest to metoda niezawodna, a przy tym niezastąpiona żadną inną. Dla nas endermologia to element stylu życia, tak jak zdrowa dieta i aktywność fizyczna.

Jeśli chce się zatrzymać witalność oraz młody wygląd i zdrowie na dłużej, zabiegi endermologii powinny być naturalnie wpisane w rytm naszego życia – przekonuje Ekspert.Q: W jaki sposób należy układać plan zabiegów na ciało? O czym trzeba pamiętać, by jak najdłużej cieszyć się efektami terapii w gabinecie?

Należy pamiętać, że endermologia LPG Alliance to urządzenie, które posiada certyfikację medyczną i FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków oraz ponad 145 badań klinicznych. W oparciu o ich wyniki oraz rekomendacje specjalistów, proponujemy w odróżnieniu od innych gabinetów, pełne sesje 12 zabiegów, które przynoszą najskuteczniejsze efekty – wyjaśnia Ekspert Endermologii.

Nie idziemy na kompromisy, plan zabiegów układamy zgodnie z rekomendacjami i uwzględniając indywidualne cele pacjentów. Należy pamiętać, by zabiegi wykonywać w odstępach 2-3 dniowych (pełna sesja 12), po czym zalecamy 1-2 zabiegi w miesiącu w celu podtrzymania efektów i utrzymania doskonałej kondycji ciała i skóry – dodaje.

W celu zoptymalizowania efektów jedynie w naszym gabinecie w Krakowie serwujemy przed i po każdym zabiegu dedykowane balsamy na całe ciało marki LPG, które działają w synergii z urządzeniem i podnoszą efektywność zabiegów aż o 50%, a dzięki naturalnej aromaterapii opartej na nutach zapachowych marki Dior sprawiają, że zabieg jest prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Wszyscy nasi goście otrzymują produkowane w Polsce w 100% organiczne wspierające organizm witaminowe koktajle rekomendowane przez dietetyka oraz wodę mineralną, o której piciu tak często wszyscy zapominamy.

Tak przygotowany i wspierany plan zabiegowy znajduje rzeczywiste efekty w postaci zdrowego ciała i jędrnej, promiennej skóry. Zapisz się na swoją prive-wizytę i zobacz, jakie efekty możesz osiągnąć w maksymalnie krótkim czasie.Q: Jak powinna wyglądać idealna pielęgnacja ciała wiosną? Jak najlepiej zająć się cellulitem i do tego zadbać o jakość skóry oraz wygląd sylwetki?

Pielęgnacja ciała powinna być całoroczna i holistyczna, ale jeśli komuś zależy na szybkiej poprawie wyglądu skóry i sylwetki, rekomenduję unikalne, intensywne turnusy endermologii, które pozwolą na uzyskanie efektów w o wiele krótszym czasie – mówi Ekspert Endermologii.

Należy pamiętać, że ciało to też twarz, zatem świetnym połączeniem jest endermologia z zabiegiem Ergolift LPG Alliance, który określany mianem liftingu bez skalpela pozwala na pobudzenie fibroblastów i szybszej produkcji kolagenu, a co za tym idzie odmłodzenie skóry twarzy, nadanie jej blasku i wymodelowanie owalu. Zapisz się na wizytę endermologii na twarz i przekonaj się, jak szybko odzyskasz jędrność skóry i młody wygląd.

Dbanie o ciało to nie tylko zabiegi, ale także zdrowa dieta, odpowiednie nawodnienie i aktywność fizyczna, choćby spontaniczna. Połączenie tych czterech elementów to gwarancja sukcesu w postaci zdrowej skóry, pięknej sylwetki, jędrnego ciała i wysokiej odporności – podsumowuje Anią Sajdak, Ekspert Endermologii w Blur Body Lounge.

Udostepnij

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *