Logo serwisu
Zdrowie

Czy endermologia boli?

Endermologia to zabieg na modelowanie sylwetki i eliminujący cellulit w pełni nieinwazyjny, który pozwala jednocześnie odprężyć się i zrelaksować. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie czy endermologia boli. Z artykułu dowiesz się wszystkiego.

Endermologia – czy boli?

Czy endermologia boli? Takie pytanie jako jedno z pierwszych zadają sobie osoby chcące zapisać się na zabieg endermologii, ale obawiają się bólu podczas wizyty. Oczywiście nie powinno ono dziwić, gdyż wybierając gabinet i zabieg każdy chce, by był on komfortowy i przyjemny dla ciała, ale i ducha – nie stresował, nie powodował spięcia, nie bolał.

To czy endermologia boli zależy od sprzętu, na jakim jest wykonywana. Jeśli jest to Alliance – najnowocześniejszy sprzęt marki LPG  możesz mieć pewność, że zabieg endermologii nie boli wcale. Jest właściwie przyjemny i komfortowy, gwarantuje głęboki relaks i odprężenie ciała. Przez pacjentów zawsze jest odbierany bardzo pozytywnie i po jednej wizycie wracają na kolejne. Endermologia Alliance LPG zapewnia całkowicie bezbolesne zabiegi.

Dlaczego zatem można znaleźć informacje o tym, że endermologia boli? Otóż starsze modele urządzeń do endermologii, np. Integral oraz inne, które nie są tak zaawansowane technologicznie, mogą powodować nieprzyjemne odczucia podczas zabiegów. Przyczyną tych odczuć jest inna technologia budowy głowicy, która przypomina bańkę chińską.

Czy endermologia, która boli, jest skuteczna?

Warto pamiętać także, że jeśli występuje napięcie i stres, wydzielający się kortyzol hamuje spalanie tkanki tłuszczowej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż kortyzol zwiększa poziom glukozy we krwi i hamuje wydzielanie insuliny, a takie warunki nie sprzyjają spalaniu tanku tłuszczowej, które jest zahamowanie aż do czasu obniżenia się poziomu cukru we krwi.

Co więcej, najwięcej receptorów kortyzolu znajduje się w okolicy tułowia – na brzuchu, boczkach, dolnej części pleców – i właśnie nadmierny jego poziom powoduje silniejsze odkładanie się tzw. tłuszczu trzewiowego w tych okolicach.

Decyzja zatem należy do każdego indywidualnie, na jaki zabieg i na jakim sprzęcie zechce się zdecydować. Jeśli obawiasz się bólu podczas zabiegu endermologii znajdź miejsce, gdzie stosowany jest sprzęt najnowszej generacji – wówczas masz pewność, że endermologia nie boli i jest w 100% skuteczna.

Endermologia – jak zacząć zabiegi?

Borykasz się z opornym tłuszczykiem, cellulitem lub nie satysfakcjonuje cię kształt twojej sylwetki? Jeśli chcesz skutecznie wymodelować ciało i wysmuklić je oraz ujędrnić, zacznij od rekomendowanego pakietu 12 zabiegów oryginalnej, francuskiej endermologii LPA Alliance, które pozwolą ci szybko zobaczyć pierwsze rezultaty. Podczas wizyty endermolog sprawdzi stan twojej skóry i gęstość ciała oraz dopasuje najlepszy rodzaj zabiegu, by zoptymalizować efekty. Podczas wizyty sprawdzi także czy nie pojawiają się jakieś przeciwwskazania, by zabieg był w pełni bezpieczny i skuteczny. Będzie to także moment na zadanie nurtujących pytań oraz czas na rozwianie wątpliwości.

Jak przebiega pełna wizyta i zabieg endermologii w Blur krok po kroku?

Krok 1 – Podpisanie zgody na zabieg

Wypełniasz wszystkie niezbędne dokumenty przed zabiegiem.

Krok 2 – Koktajl witaminowy oraz szklanka wody

Przed każdym zabiegiem oryginalnej endermologii w Blur częstujemy cię wyjątkowym koktajlem witaminowym oraz szklanką wody z dodatkami, o której piciu tak często zapominamy, zwłaszcza latem i zwłaszcza podczas sesji endermologii.

Krok 3 – Ocena tkanki tłuszczowej

Przed pierwszym zabiegiem endermologii w Blur endermolog sprawdza stan i jakość tkanki tłuszczowej, co pozwala na odpowiednie przygotowanie programu terapeutycznego, który będzie najbardziej efektywny dla twoich potrzeb.

Krok 4 – Wykonanie pomiarów obwodów i wpisanie pomiarów do karty pacjenta

Bardzo ważny element, który wspiera proces zmian – dzięki niemu masz wgląd w postępy, a efekty są udokumentowane.

Krok 5 – Wykonanie dokumentacji zdjęciowej przed zabiegiem endermologii

Za twoją zgodą wykonujemy zdjęcia, aby móc po sesji lub w jej trakcie przeanalizować postępy i zmiany, jakie zachodzą w twoim ciele i na skórze.

Krok 6 – Balsam LPG Alliance

Przed zabiegiem endermologii w naszym gabinecie, jako jedynym w Krakowie, otrzymujesz porcję specjalnego balsamu LPG Alliance, który optymalizuje efekty zabiegu endermologii i sprawia, że w czasie 1 zabiegu, otrzymujesz 1,5 zabiegu oraz wspaniałą aromaterapię opartą na nautach zapachowych marki Dior.

Krok 7 – Wykonanie zabiegu endermologii LPG Alliance

Endermolog przygotowuje plan pracy i przystępuje do działania. Wykonuje bezbolesny zabieg endermologii na oryginalnym sprzęcie LPG Alliance. Dzięki nowej, udoskonalonej głowicy zabieg endermologii w Blur nie boli, a wręcz jest przyjemny i relaksujący, odpręża zmęczone mięśnie i dodaje lekkości w całym ciele.

Krok 8 – Balsam po zabiegu

Nie idziemy na kompromisy – zapraszamy cię na pełnowymiarowy zabieg endermologii, dlatego dbamy o ciebie na 100%, także po zabiegu, kiedy otrzymujesz od nas porcję antycellulitowego, napinającego balsamu, który wygładza i ujędrnia ciało, a przede wszystkim przedłuża efekty zabiegu.

Podoba ci się nasza filozofia? Chcesz przetestować oryginalną endermologię, która nie boli, a do tego jest najbardziej efektywna i gwarantuje błyskawiczne rezultaty? Zapisz się na swoją prive-wizytę w naszym butikowym gabinecie na krakowskim podgórzu i ciesz się pięknym, jędrnym ciałem jeszcze tej wiosny!

Zapisz się tutaj.

Udostepnij

Jeden komentarz do "Czy endermologia boli?"

  1. June 13, 2024 około 19:06

    Great content! Keep up the good work!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *